Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.
Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.

Obchod

S WALKIN‘ WHEELS UDĚLÁTE SPRÁVNÝ KROK.

Podle nás musí ideální invalidní vozík pro mini plemena splňovat 3 kritéria: 1) musí být pro vašeho domácího mazlíčka pohodlný a nenáročný na používání, 2) musí být odolný proti rozkousání a živlům a 3) musí se snadno nastavovat a přepravovat.

Než jsme vytvořili Walkin‘ Wheels, byli jsme na vašem místě a hledali ideální invalidní vozík. Ale poté, co jsme pokaždé přišli s prázdnou, jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Výsledkem je celosvětově oblíbený invalidní vozík pro mini plemena.

PROČ SI HO VÁŠ MAZLÍČEK ZAMILUJE

Dokonalé přizpůsobení

Čivava má zcela odlišný tvar těla než anglický buldok. Místo toho, abychom oběma psům poskytli stejný invalidní vozík, navrhli jsme mini invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels tak, aby jim vyhovoval na základě jejich jedinečných rozměrů. Když si pořídíte Walkin‘ Wheels, váš pes vám poděkuje.

Váš pes se také bude moci vyčůrat a vykakat, aniž byste mu museli sundávat vozík.

Odolný invalidní vozík do každého terénu

Psi milují pobyt venku. A jak všichni víme, rádi ničí vše, co jim přijde do cesty. Ale i tak je máme rádi.

Proto jsme vytvořili rám invalidního vozíku z extrudovaného hliníku, který je odolný proti rozkousání a korozi. Dodávaná kola navíc nepíchnou a jsou terénní.

PROČ SE VÁM BUDE LÍBIT

Jednoduché nastavení

Když jsme navrhovali mini vozík pro psy Walkin‘ Wheels, věděli jsme, že musí být jednoduchý na používání jak pro zvířata, tak pro jejich majitele. Nastavení nového invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka je podobné jako používání běžného postroje pro psy. Jediným velkým rozdílem je připevnění postroje k rámu vozíku, které zabere jen několik sekund. Podívejte se, jak rychle se Marleyin vozík postavil, a sledujte, jak dělá první krůčky.

Snadná přeprava a skladování

Mini vozík pro psy Walkin‘ Wheels lze snadno přepravovat do psího parku nebo uložit do skříně, když se nepoužívá. Tajemství spočívá v tom, že jsme vozík chytře navrhli tak, aby byl odolný a nezabíral příliš mnoho místa, takže se vejde do auta nebo kamkoli do domácnosti a přitom nezabere mnoho místa.

Podrobnosti o produktu

Mini invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels poskytne vašemu psovi podporu, kterou potřebuje ke spokojenému a zdravému životu, jaký si zaslouží. Zadní mini vozík má lehký rám a snadno se s ním manévruje i s tím nejmenším štěnětem. Mini zadní vozík pro psy, který byl zkonstruován speciálně pro domácí mazlíčky typu teacup, mini a toy, pomáhá domácím mazlíčkům, kteří mají potíže s chůzí kvůli artritidě, mají slabé zadní nohy po zranění nebo ochrnuté domácí mazlíčky, kteří se zotavují po IVDD nebo neurologickém onemocnění. Mini vozík podporuje mobilitu a pomáhá domácím mazlíčkům získat potřebný pohyb!

 • Vhodné pro psi plemene toy a další malá zvířata (např. kočky, králíci, štěňata, selata) s hmotností do 4,5 kg.(hmotnost určuje správnou velikost rámu invalidního vozíku).
 • Plně nastavitelná výška, délka a šířka; skládá se naplocho.
 • Rám invalidního vozíku z odolného, lehkého extrudovaného hliníku; uretanová kola.
 • Je třeba provést pouze dvě měření domácích zvířat.
 • Hodí se pro plemena psů na hraní, jako jsou čivava, jezevčík, manchesterský teriér, maltézský psík, bruselský grifonek, papillon, pomeranian, shih tzu, foxteriér, pudl, jorkšírský teriér a další.
 • Velká hodnota při dalším prodeji díky nastavitelnosti.
 • Všechny části vozíku jsou omyvatelné.
 • Mini rámy pro invalidní vozíky jsou
  modrá
  a dodávají se ve 3 velikostech.
 • Skvělý zákaznický servis pro případné následné kroky nebo dotazy.

ZLEPŠUJE POHYBLIVOST PSŮ A MALÝCH DOMÁCÍCH ZVÍŘAT.

Mini invalidní vozík poskytuje vašemu nejlepšímu příteli oporu zadních nohou, kterou potřebuje k aktivnímu a zdravému životu. Postavte své domácí mazlíčky zpět na nohy a vraťte se k tomu, co je důležité, k trávení času s rodinou.

SCHVÁLENO VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM

Invalidní vozík Walkin‘ Wheels, doporučovaný veterinárními odborníky po celém světě, pomáhá zraněným nebo postiženým domácím zvířatům zůstat mobilní navzdory jejich omezením.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ A NASTAVENÍ

Mini invalidní vozík pro psy má odolný, lehký rám, který lze nastavit na délku, šířku a výšku, aby dokonale seděl. Se třemi velikostními rámy pro malé domácí mazlíčky.

Jak vybrat správnou velikost

 1. Změřte výšku zadní nohy po podložku pod prsty, ideálně když zvíře leží. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.
 2. Změřte délku zvířete od podpaží po zadek (ATR).

Výška zadní nohy Délka domácího mazlíčka (ATR)
8,9 – 17,5 cm 12,7 – 20,3 cm
17,8 – 25,4 cm 15,2 – 26,7 cm
27,9 – 30,5 cm 27,9 – 35,6 cm

Na kvalitě záleží

Než začneme pracovat na novém produktu, ptáme se: „Existuje kvalitní a cenově dostupná verze tohoto produktu?“

Poté se provede rozsáhlá studie možností konkurence. Totéž platí pro Walkin‘ Wheels MINI zadní invalidní vozík. Přezkoumány jsou desítky modelů.

Teprve když je jasné, že můžeme něco zlepšit, zahájíme proces vývoje. Koneckonců, navrhnout nový produkt je obrovský úkol.

Tento Walkin‘ Wheels MINI zadní invalidní vozík musel existovat.

Často kladené otázky

Co je součástí Walkin‘ Wheels pro mého mazlíčka?

Nový invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels je dodáván se vším, co váš mazlíček potřebuje k tomu, aby se mohl znovu postavit na nohy a chodit!

mini walkin' wheels invalidní vozík pro psy

B2 Rám invalidního vozíku:

Rám invalidního vozíku Mini-B2 je dodáván s nainstalovaným konektorem šířky, nástavci, vzpěrami a 4″ koly. Střední velikost Mini pro plemena toy dog a malá domácí zvířata.

mini walkin' wheels invalidní vozík pro psy

B3 Rám invalidního vozíku:

Rám invalidního vozíku Mini-B3 se dodává s nainstalovaným konektorem šířky, (delšími) nástavci a vzpěrami a 4″ koly. Tato velikost rámu je určena pro psí plemena a malá domácí zvířata s hmotností do 10 kg.

mini postroj pro psy na kolečkových křeslech

Walkin‘ Přední postroj

Přední postroj se dodává připevněný k rámu mini invalidního vozíku s odnímatelnými pohodlnými návleky. Červený popruh je pod předníma nohama zvířete, černý popruh je přes hrudník, modrý popruh se připíná přes záda zvířete. Přední postroj lze pro praní vyjmout.

kroužky na nohy jezevčíka na invalidním vozíku

Kroužky na nohy:

Kroužky na nohách jsou zadní opěrný systém pro zvíře. Pohodlné pěnové kroužky na nohy spojené uprostřed s dotykovými uzávěry tvoří flexibilní „sedátko“ pro domácího mazlíčka. Dráty s pogumovaným povrchem obepínají rám invalidního vozíku a umožňují snadné připojení kroužků na nohy k rámu invalidního vozíku pomocí drátů s pogumovaným povrchem, které obepínají rám.

mini vozík pro psy na třmenech pro ochrnutého psa


Třmeny:

V případě ochrnutí zadních nohou se k udržení nohou zvířete nad zemí používají třmeny. Horní konec každého třmenu je upevněn kolem každého zadního knoflíku rámu invalidního vozíku. Horní pojistné koule slouží k uchycení třmenů na místě, spodní pojistné koule jsou upevněny nad hlezny psa.

Mini vozík pro psy Manuál

Příručka:

Příručka obsahuje pokyny a tipy k sestavení a používání invalidního vozíku Walkin‘ Wheels.

Walkin' wheels mini vozík pro psy

Sada přídavných upevňovacích prvků:

Sada náhradního spojovacího materiálu obsahuje náhradní šrouby, šrouby, matice a podložky pro případ neočekávané ztráty těchto položek z rámu invalidního vozíku nebo předního postroje.

Walkin' wheels mini vozík pro psy

Svorky kroužků na nohy (volitelné):

V případě potřeby jsou součástí dodávky 4 dvojité a 2 jednoduché svorky. Svorky lze připevnit k rámu invalidního vozíku, aby se zabránilo posunutí kroužků na nohy dopředu.

Může můj mazlíček čůrat a kakat na vozíku?

Ano! Psí vozík je ve skutečnosti navržen tak, aby psi mohli chodit na záchod a měli potřebný pohyb. Domácí mazlíčci mohou nejen vylučovat, když používají vozík pro psy, ale vozík je k tomu také vybízí. Pes, který „nechodí“, bývá méně aktivní, což může mít vliv na vnitřní funkce jeho těla. Jakmile je pes na vozíku, stojí vzpřímeně a více se pohybuje, což podporuje správné fungování jeho těla a umožňuje mu přirozeně si ulevit.

Jak to funguje?

Domácí zvířata obou pohlaví mohou během používání vozíku volně vylučovat. Jejich zadní část je zespodu plně podepřena kroužky na zadních nohách, které jim umožňují pohodlný a přirozený stoj. Přestože si váš mazlíček nemůže na vozíku dřepnout, uleví si ve stoje.

Jak změřím svého psa na invalidní vozík?

Je snadné určit správnou velikost invalidního vozíku Walkin‘ Wheels pro vašeho domácího mazlíčka. K výběru správné velikosti invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka potřebujete pouze dvě jednoduchá měření:

 1. Změřte výšku zadní nohy po podložku pod prsty, ideálně když zvíře leží. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.
 2. Měření od podpaží k zádi (ATR) vašeho zvířete. Délku svého zvířete změříte tak, že změříte délku od přední nohy napříč ke konci těla nebo k zadku.

Máte již změřenou výšku zadních nohou a délku těla vašeho psa? Naše kalkulačka SureFit® vám pomůže najít ideální velikost invalidního vozíku pro vašeho nejlepšího přítele!

Může můj pes používat zadní nohy i na invalidním vozíku?

Ano, invalidní vozík pro psy poskytne domácím mazlíčkům podporu, kterou potřebují k tomu, aby mohli stát, chodit a obnovit své síly. Invalidní vozík podepírá psa, čímž mu ulehčuje od tlaku a snižuje zátěž na nohy, což mu usnadňuje chůzi. Doporučujeme vašemu psovi, aby používal zadní nohy k udržení svalové hmoty a k pohybu.Při používání vozíku bude váš pes pracovat na rozvoji svalů zadních nohou a při cvičení si vybuduje výdrž. Pes nemusí být zcela ochrnutý, aby mohl využívat invalidní vozík pro psy. Pokud jsou zadní nohy ochrnuté, třmeny zabrání jejich tahání.

Může můj pes používat Walkin‘ Wheels uvnitř domu?

Ano. Vozík Walkin‘ Wheels je určen k použití v interiéru i exteriéru. Pokud váš ochrnutý domácí mazlíček potřebuje řešení pro pohyb v interiéru, které lze nosit delší dobu, doporučujeme Walkin‘ Skůtr.

Může můj pes ležet s vozíkem?

Mnoho psů a malých zvířat na mini vozíku může odpočívat na polštáři nebo na posteli, protože mají krátké nohy. V opačném případě se to nedoporučuje kvůli problémům se zády nebo ploténkami, které by se ležením na vozíku mohly zhoršit.

Může můj pes sedět s vozíkem?

Ne. Vozík je navržen tak, aby se NIKDY nezhroutil na nohu nebo páteř psa. Dali jsme si záležet, abychom si tím byli jisti. Vozíky jsou navrženy s pomocí veterinářů a rehabilitačních specialistů tak, aby držely psa ve vzpřímené poloze a udržovaly páteř a nohy v optimální poloze pro bezpečnost a hojení.

Účelem vozíku je navíc poskytnout psovi pohyb a volnost, aby mohl chodit ven a vykonávat své potřeby. Když je pes unavený, nikdy byste ho neměli nechávat ve vozíku.

Recenze, které jsme viděli na experimentální pružinový styl se sedací částí, nebyly pozitivní. Přestože jsme provedli mnoho výzkumů, nenašli jsme bezpečný způsob, jak by se vozík mohl se psem složit.

Jak dostanu svého psa do vozíku?

Malého psa lze do vozíku Walkin‘ Wheels velmi snadno posadit i z něj vystoupit. Nejprve nasaďte svému zvířeti přední postroj a položte psa na zem s vozíkem za zády. Před zvednutím bočnic a připnutím postroje k rámu vozíku zvedněte zadní nohy a umístěte je do kroužků na nohy.

Lze invalidní vozík snadno přepravovat?

Ano, Mini Walkin‘ Wheels se velmi snadno přepravuje. Malý rám vozíku v kombinaci se skládacími vzpěrami usnadňuje jeho přenášení a cestování.

Bude tento vozík rehabilitovat mého psa?

Každý pes a každé postižení jsou jedinečné, stejně jako jejich proces zotavení. U psů používajících invalidní vozík jsme zaznamenali různé stupně rehabilitace. Někteří psi se dokázali zlepšit natolik, že již vozík nepotřebovali. Zatímco je váš pes na vozíku, dostává se mu fyzické terapie, která zlepšuje jeho fyzické i duševní zdraví.

Jaké jsou zásady vracení zboží?

Naším záměrem je, aby každý uživatel vozíku Walkin‘ Wheels byl se svým vozíkem spokojený. Pokud se vyskytnou problémy, zavolejte nám. Často můžeme pomoci jednoduchým nastavením. Klikněte zde pro úplné zásady vracení zboží.

Zpracování objednávky/dodací lhůta

Chcete, aby si váš pes co nejdříve hrál a žil šťastnějším životem. Proto vaši objednávku vyřídíme nejpozději následující pracovní den. Vybranou variantu s vámi telefonicky zkontrolujeme, abychom předešli zaslání špatné kombinace velikostí.
Všechny varianty nemáme skladem. Z tohoto důvodu mohou být dodací lhůty až 5 týdnů.

Hmotnost -
Velikost

17,8 – 25,4 cm a 15,2 – 26,7 cm, 27,9 – 30,5 cm a 27,9 – 35,6 cm, 8,9 – 17,5 cm a 12,7 – 20,3 cm