Prozatím bych Vám ráda představila svou osobu a mou smečku.

Jmenuji se Nikola.

Miluji zvířata, hlavně psy, od mala. Prvního pejska jsem měla jako dítě, ale na to si pamatuji letmo. Následně ke kulatinám jsem dostala svého prvního plyšáka - vysněné plemeno - Výmarský ohař krátkosrstý. Dvou měsíční modrooké “miminko” - 10kg lásky, a spousta nových zážitků a starostí, ale nic lepšího jsem si nemohla přát  Baronek, minuly rok bohužel již odešel, byl ten nejlepší parťák, učitel a miláček. Od té doby jsem se tématu psi věnovala. Na našem trhu je tolik informaci, možností, e-shopu, a zorientovat se v tom je mnohdy zapeklité. Navíc každému jedinci může vyhovovat něco jiného a nic není dogma. Proto se nebráním novým možnostem, názorům a produktům. Nicméně, před koupi a konečným výběrem, se daným hodně podrobně zabývám, zkoumám a porovnávám. Proto si dnes již troufnu v některých oblastech poradit. Dále bych se chtěla rozvíjet v anatomii psů a základy jejich fyzioterapie. Takto vznikla i myšlenka našeho nového e-shopu, kde bychom se chtěli náš trh rozšířit o nabídku produktů a poradenství ohledně ortopedických pomůcek, kvalitní kloubní výživy a enrichmentu.

Na fotce je aktuální smečka Balordo D´argento Suerte(5 let) a Ernie z Procházkova dvora (13 měsíců) jsou mým hnacím motorem   snažíme se společně i o lovecký výcvik za pomoci a vedení zkušenějších 

Dalším mým velikým koníčkem je cestování, pokud mohu beru s sebou své hafíky ( Itálie, Polsko, Slovinsko, Dánsko, Rakousko, Morava…)

V neposlední řadě ráda fotím, hlavně zvířata.