Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.
Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.

Obchod

S WALKIN‘ WHEELS UDĚLÁTE SPRÁVNÝ KROK.

Podle nás musí ideální invalidní vozík pro malá plemena splňovat 3 kritéria: 1) musí být pro vašeho domácího mazlíčka pohodlný a nenáročný na používání, 2) musí být odolný proti rozkousání a živlům a 3) musí se snadno nastavovat a přepravovat.

Než jsme vytvořili Walkin‘ Wheels, byli jsme na vašem místě a hledali ideální invalidní vozík. Ale poté, co jsme pokaždé přišli s prázdnou, jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Výsledkem je celosvětově oblíbený invalidní vozík pro mini plemena.

PROČ SI HO VÁŠ MAZLÍČEK ZAMILUJE

Dokonalé přizpůsobení

Čivava má zcela odlišný tvar těla než anglický buldok. Místo toho, abychom oběma psům poskytli stejný invalidní vozík, navrhli jsme  invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels tak, aby jim vyhovoval na základě jejich jedinečných rozměrů. Když si pořídíte Walkin‘ Wheels, váš pes vám poděkuje.

Váš pes se také bude moci vyčůrat a vykakat, aniž byste mu museli sundávat vozík.

Odolný invalidní vozík do každého terénu

Psi milují pobyt venku. A jak všichni víme, rádi ničí vše, co jim přijde do cesty. Ale i tak je máme rádi.

Proto jsme vytvořili rám invalidního vozíku z extrudovaného hliníku, který je odolný proti rozkousání a korozi. Dodávaná kola navíc nepíchnou a jsou terénní.

PROČ SE VÁM BUDE LÍBIT

Jednoduché nastavení

Když jsme navrhovali vozík pro psy Walkin‘ Wheels, věděli jsme, že musí být jednoduchý na používání jak pro zvířata, tak pro jejich majitele. Nastavení nového invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka je podobné jako používání běžného postroje pro psy. Jediným velkým rozdílem je připevnění postroje k rámu vozíku, které zabere jen několik sekund. Podívejte se, jak rychle se Marleyin vozík postavil, a sledujte, jak dělá první krůčky.

Snadná přeprava a skladování

Vozík pro psy Walkin‘ Wheels lze snadno přepravovat do psího parku nebo uložit do skříně, když se nepoužívá. Tajemství spočívá v tom, že jsme vozík chytře navrhli tak, aby byl odolný a nezabíral příliš mnoho místa, takže se vejde do auta nebo kamkoli do domácnosti a přitom nezabere mnoho místa.invalidní vozík pro malé psy

Podrobnosti o produktu

Invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels Small poskytne vašemu psovi podporu, kterou potřebuje ke spokojenému a zdravému životu, jaký si zaslouží. Ideální velikost invalidního vozíku pro mopse, jezevčíky, francouzské buldočky a další malá domácí zvířata se ztrátou pohyblivosti. Malý zadní vozík pro psy poskytuje malému psovi oporu zadních nohou, kterou potřebuje k tomu, aby mohl běhat, hrát si a užívat si života. Zlepšete pohyblivost domácích mazlíčků, kteří mají problémy se slabostí zadních nohou, ochrnutím v důsledku IVDD nebo DM, obtížnou chůzí v důsledku artritidy nebo jako rehabilitační pomůcka při zotavování vašeho mazlíčka po zranění nebo operaci. Invalidní vozík Walkin‘ Wheels lze snadno nastavit tak, aby dokonale vyhovoval vašemu psovi, a pomůže mu získat potřebný pohyb.

  • Vhodné pro malá plemena: Mops, francouzský buldoček, shih tzu, bostonský teriér, drátěný foxteriér, miniaturní pinč, čivava a další plemena: miniaturní pudl, jezevčík, pekinéz, maltézský psík, bišonek, jack russell teriér, knírač, king charles kavalír španěl, mops, francouzský buldoček, shih tzu, bostonský teriér, drátěný foxteriér, miniaturní pinč, čivava a další.
  • Vhodný pro zvířata o hmotnosti od 5 do 11,3 kg. (hmotnost určuje správnou velikost rámu invalidního vozíku).
  • Rám invalidního vozíku je vyroben z odolného a lehkého extrudovaného hliníku.
  • Snadno se prodává dál, protože se dá upravit a použít na jiné psy.
  • Dostupné vRůžová a Modrá
  • Plně nastavitelná výška, délka a šířka.
  • Jsou nutná pouze dvě měření
  • Skvělý zákaznický servis pro případné následné kroky nebo dotazy.
  Malý invalidní vozík pro psy Walkin' Wheels

  ZLEPŠUJE POHYBLIVOST MALÝCH DOMÁCÍCH ZVÍŘAT

  Malý invalidní vozík poskytuje vašemu nejlepšímu příteli oporu zadních nohou, kterou potřebuje k aktivnímu a zdravému životu. Postavte své domácí mazlíčky zpět na nohy a vraťte se k tomu, co je důležité, k trávení času s rodinou.

  Malý invalidní vozík pro psy Walkin' Wheels

  SCHVÁLENO VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM

  Invalidní vozík Walkin‘ Wheels, doporučovaný veterinárními odborníky po celém světě, pomáhá zraněným nebo postiženým domácím zvířatům zůstat mobilní navzdory jejich omezením.

  Malý invalidní vozík pro psy Walkin' Wheels

  JEDNODUCHÉ POUŽITÍ A NASTAVENÍ

  Invalidní vozík pro malé psy má odolný, lehký rám, který lze nastavit na délku, šířku a výšku, aby dokonale seděl.

  Jak vybrat správnou velikost

  1. Změřte délku zvířete od podpaží po zadek (ATR).
  2. Změřte výšku zadní nohy po podložku pod prsty, ideálně když zvíře leží. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.

  Výška zadní nohy Hmotnost Délka domácího mazlíčka (ATR) Velikost
  7,6 – 15,2 cm 5 – 6,4 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 64
  17,9 – 20,3 cm 5 – 6,4 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 94
  22,9 – 33,0 cm 5 – 6,4 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 114
  15,2 – 20,3 cm 6,8 – 11,3 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 68
  22,9 – 27,9 cm 6,8 – 11,3 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 98
  30,5 – 38,1 cm 6,8 – 11,3 kg 17,8 – 38,1 cm Malý – 118

  Na kvalitě záleží

  Než začneme pracovat na novém produktu, ptáme se: „Existuje kvalitní a cenově dostupná verze tohoto produktu?“

  Poté se provede rozsáhlá studie možností konkurence. Totéž platí pro Walkin‘ Wheels Velký zadní invalidní vozík. Přezkoumány jsou desítky modelů.

  Teprve když je jasné, že můžeme něco zlepšit, zahájíme proces vývoje. Koneckonců, navrhnout nový produkt je obrovský úkol.

  Tento Walkin‘ Wheels Velký zadní invalidní vozík musel existovat.

  Návod k montáži a použití

  Pokud potřebujete pomoc při sestavování Walkin‘ Wheels, usazování psa do vozíku, jeho úpravách nebo při zvykání psa na vozík, zde najdete různé zdroje:

  Pokyny k malému invalidnímu vozíku Walkin‘ Wheels

  Nastavení výšky koleček Walkin‘ Wheels Small

  Často kladené otázky

  Co je součástí Walkin‘ Wheels pro mého mazlíčka?

  Nový invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels je dodáván se vším, co váš mazlíček potřebuje k tomu, aby se mohl znovu postavit na nohy a chodit!

  Walkin' wheels malý invalidní vozík pro psy

  Co je v krabici?

  • 1 rám
  • 1 sada (2) pěnových koleček připevněných ke vzpěrám
  • 1 sada nástavců
  • 2 konektory (7″ a 4″)
  • 1 přední postroj s rukávy
  • 1 sada kroužků na nohy Zadní podpůrné sedlo
  • 1 břišní pás
  • 2 třmeny
  • 1 návod k použití
  • 1 sada nářadí
  Malý rám invalidního vozíku

  Rám:

  Rám je z modrého, kamuflážního, mořské pěny nebo růžového práškově lakovaného hliníku. Neohýbá se, neláme se ani nerezaví. Na obou stranách rámu jsou černé klouby, které drží nohu vozíku na rámu. Kola/vzpěry se vloží do nohy a nastaví se do správné výšky. Kloub má vysoké a nízké nastavení, které lze nastavit křížovým šroubovákem.

  Šířka konektorů

  Šířka konektorů:

  Invalidní vozík se dodává se dvěma šířkovými konektory (7″ a 4″). Jeden je již nainstalován v zadní části vozíku. Pokud potřebujete větší šířku, je vozík v balení vybaven delším konektorem.

  Prodlužovače délky

  Prodlužovače délky:

  Váš invalidní vozík bude dodán s dvěma nainstalovanými nástavci (bočními lištami), které určují délku psa. Délka nástavce by měla končit uprostřed přední nohy psa. Neměla by procházet přední nohou.

  přední postroj pro psí invalidní vozík

  Přední postroj

  Hlava psa se nachází mezi modrým a černým popruhem. Červený řemínek vede pod předníma nohama psa a připíná se na boku postroje. Ramenní vycpávky jsou vyrobeny z neoprenu a zabraňují tomu, aby popruhy a přezky způsobovaly psovi nepohodlí. Neoprenové pohodlné návleky obepínají popruhy pro pohodlí psa. Pohodlné rukávy lze zkrátit na polovinu, pokud jsou příliš dlouhé.

  kroužky na nohy pro psy na invalidním vozíku


  Kroužky na nohy:

  Zadní končetiny psa jsou drženy na místě pomocí kroužků na nohy nebo našeho systému zadních postrojů. Kroužky na nohy lze použít také jako zvedací popruhy, když jste mimo vozík; přebytečné popruhy lze spojit dohromady a vytvořit z nich madla na obou stranách.

  kola invalidního vozíku pro psy

  Kola a vzpěry:

  Kola jsou připevněna ke kovovému dílu zvanému „vzpěra“. Každý invalidní vozík je vybaven 4″ nebo 8″ pěnovými koly, která se skvěle hodí do každého terénu. Mají hustý pěnový vnitřek s vnější gumovou vrstvou. Tato kola se nepropíchnou, velmi dobře se opotřebovávají a snadno se čistí. Velikost psího kola závisí na rozměrech vašeho domácího mazlíčka.

  břišní podpora na psí invalidní vozík

  Břišní pás:

  Břišní pás pomůže podepřít záda vašeho psa. Použití břišního pásu není vždy nutné, ale doporučuje se u psů s dlouhými zády, u psů s nadváhou nebo starších psů, u psů se zakřivením páteře a u psů s problémy s ploténkami.

  třmeny pro invalidní vozíky pro psy

  Třmeny 8″:

  Třmeny se používají k udržení nohou psa nad zemí, aby se nevlekly v důsledku ochrnutí, podvrtnutí nebo zranění nohou. Nastavitelné třmeny jsou umístěny tak, aby držely nohu v hleznu. Pokud je váš pes nepotřebuje, můžete třmeny z vozíku odstranit.

  manuál k invalidnímu vozíku corgi


  Příručka:

  Příručka obsahuje pokyny a tipy k sestavení a používání invalidního vozíku Walkin‘ Wheels.

  sada nářadí pro invalidní vozíky pro psy


  Sada nástrojů:

  Sada nářadí se dodává v plastovém sáčku a obsahuje imbusový klíč a stavěcí šrouby. (Volitelné) stavěcí šrouby mohou být použity k utažení rámu invalidního vozíku a snížení pružnosti v závislosti na vašich preferencích.

  Může můj mazlíček čůrat a kakat na vozíku?

  Ano! Psí vozík je ve skutečnosti navržen tak, aby psi mohli chodit na záchod a měli potřebný pohyb. Domácí mazlíčci mohou nejen vylučovat, když používají vozík pro psy, ale vozík je k tomu také vybízí. Pes, který „nechodí“, bývá méně aktivní, což může mít vliv na vnitřní funkce jeho těla. Jakmile je pes na vozíku, stojí vzpřímeně a více se pohybuje, což podporuje správné fungování jeho těla a umožňuje mu přirozeně si ulevit.

  Jak to funguje?

  Domácí zvířata obou pohlaví mohou během používání vozíku volně vylučovat. Jejich zadní část je zespodu plně podepřena kroužky na zadních nohách, které jim umožňují pohodlný a přirozený stoj. Přestože si váš mazlíček nemůže na vozíku dřepnout, uleví si ve stoje.

  Jak změřím svého psa na invalidní vozík?

  Je snadné určit správnou velikost invalidního vozíku Walkin‘ Wheels pro vašeho domácího mazlíčka. K výběru správné velikosti invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka potřebujete pouze dvě jednoduchá měření:

  1. Změřte výšku zadní nohy po podložku pod prsty, ideálně když zvíře leží. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.
  2. Měření od podpaží k zádi (ATR) vašeho zvířete. Délku svého zvířete změříte tak, že změříte délku od přední nohy napříč ke konci těla nebo k zadku.

  Už máte k dispozici výšku zadních nohou a rozměry od podpaží k zadku svého psa? Naše kalkulačka SureFit® vám pomůže najít ideální velikost invalidního vozíku pro vašeho nejlepšího přítele!

  Může můj pes používat zadní nohy i na invalidním vozíku?

  Ano, invalidní vozík pro psy poskytne domácím mazlíčkům podporu, kterou potřebují k tomu, aby mohli stát, chodit a obnovit své síly. Invalidní vozík podepírá psa, čímž mu ulehčuje od tlaku a snižuje zátěž na nohy, což mu usnadňuje chůzi. Doporučujeme vašemu psovi, aby používal zadní nohy k udržení svalové hmoty a k pohybu.Při používání vozíku bude váš pes pracovat na rozvoji svalů zadních nohou a při cvičení si vybuduje výdrž. Pes nemusí být zcela ochrnutý, aby mohl využívat invalidní vozík pro psy. Pokud jsou zadní nohy ochrnuté, třmeny zabrání jejich tahání.

Může můj pes používat Walkin‘ Wheels uvnitř domu?

Ano. Vozík Walkin‘ Wheels je určen k použití v interiéru i exteriéru. Pokud váš ochrnutý domácí mazlíček potřebuje řešení pro pohyb v interiéru, které lze nosit delší dobu, doporučujeme Walkin‘ Skůtr.

Může můj pes ležet s vozíkem?

Mnoho psů a malých zvířat na mini vozíku může odpočívat na polštáři nebo na posteli, protože mají krátké nohy. V opačném případě se to nedoporučuje kvůli problémům se zády nebo ploténkami, které by se ležením na vozíku mohly zhoršit.

Může můj pes sedět s vozíkem?

Ne. Vozík je navržen tak, aby se NIKDY nezhroutil na nohu nebo páteř psa. Dali jsme si záležet, abychom si tím byli jisti. Vozíky jsou navrženy s pomocí veterinářů a rehabilitačních specialistů tak, aby držely psa ve vzpřímené poloze a udržovaly páteř a nohy v optimální poloze pro bezpečnost a hojení.

Účelem vozíku je navíc poskytnout psovi pohyb a volnost, aby mohl chodit ven a vykonávat své potřeby. Když je pes unavený, nikdy byste ho neměli nechávat ve vozíku.

Recenze, které jsme viděli na experimentální pružinový styl se sedací částí, nebyly pozitivní. Přestože jsme provedli mnoho výzkumů, nenašli jsme bezpečný způsob, jak by se vozík mohl se psem složit.

Jak dostanu svého psa do vozíku?

Malého psa lze do vozíku Walkin‘ Wheels velmi snadno posadit i z něj vystoupit. Nejprve nasaďte svému zvířeti přední postroj a položte psa na zem s vozíkem za zády. Před zvednutím bočnic a připnutím postroje k rámu vozíku zvedněte zadní nohy a umístěte je do kroužků na nohy.

Lze invalidní vozík snadno přepravovat?

Ano, Mini Walkin‘ Wheels se velmi snadno přepravuje. Malý rám vozíku v kombinaci se skládacími vzpěrami usnadňuje jeho přenášení a cestování.

Bude tento vozík rehabilitovat mého psa?

Každý pes a každé postižení jsou jedinečné, stejně jako jejich proces zotavení. U psů používajících invalidní vozík jsme zaznamenali různé stupně rehabilitace. Někteří psi se dokázali zlepšit natolik, že již vozík nepotřebovali. Zatímco je váš pes na vozíku, dostává se mu fyzické terapie, která zlepšuje jeho fyzické i duševní zdraví.

Jaké jsou zásady vracení zboží?

Naším záměrem je, aby každý uživatel vozíku Walkin‘ Wheels byl se svým vozíkem spokojený. Pokud se vyskytnou problémy, zavolejte nám. Často můžeme pomoci jednoduchým nastavením. Klikněte zde pro úplné zásady vracení zboží.

Zpracování objednávky/dodací lhůta

Chcete, aby si váš pes co nejdříve hrál a žil šťastnějším životem. Proto vaši objednávku vyřídíme nejpozději následující pracovní den. Vybranou variantu s vámi telefonicky zkontrolujeme, abychom předešli zaslání špatné kombinace velikostí.
Všechny varianty nemáme skladem. Z tohoto důvodu mohou být dodací lhůty až 5 týdnů.

Hmotnost -
Velikost

Malý 114, Malý 118, Malý 64, Malý 68, Malý 94, Malý 98

Barva

Modrá, Růžová