Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.
Nový eshop! Zaváděcí ceny!
Pouze značkové produkty.

Obchod

S WALKIN‘ WHEELS UDĚLÁTE SPRÁVNÝ KROK.

Podle nás musí ideální invalidní vozík pro střední plemena splňovat 3 kritéria: 1) musí být pro vašeho domácího mazlíčka pohodlný a nenáročný na používání, 2) musí být odolný proti rozkousání a živlům a 3) musí se snadno nastavovat a přepravovat.

Než jsme vytvořili Walkin‘ Wheels, byli jsme na vašem místě a hledali ideální invalidní vozík. Ale poté, co jsme pokaždé přišli s prázdnou, jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Výsledkem je celosvětově oblíbený invalidní vozík pro mini plemena.

PROČ SI HO VÁŠ MAZLÍČEK ZAMILUJE

Dokonalé přizpůsobení

Čivava má zcela odlišný tvar těla než anglický buldok. Místo toho, abychom oběma psům poskytli stejný invalidní vozík, navrhli jsme  invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels tak, aby jim vyhovoval na základě jejich jedinečných rozměrů. Když si pořídíte Walkin‘ Wheels, váš pes vám poděkuje.

Váš pes se také bude moci vyčůrat a vykakat, aniž byste mu museli sundávat vozík.

Odolný invalidní vozík do každého terénu

Psi milují pobyt venku. A jak všichni víme, rádi ničí vše, co jim přijde do cesty. Ale i tak je máme rádi.

Proto jsme vytvořili rám invalidního vozíku z extrudovaného hliníku, který je odolný proti rozkousání a korozi. Dodávaná kola navíc nepíchnou a jsou terénní.

PROČ SE VÁM BUDE LÍBIT

Jednoduché nastavení

Když jsme navrhovali mini vozík pro psy Walkin‘ Wheels, věděli jsme, že musí být jednoduchý na používání jak pro zvířata, tak pro jejich majitele. Nastavení nového invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka je podobné jako používání běžného postroje pro psy. Jediným velkým rozdílem je připevnění postroje k rámu vozíku, které zabere jen několik sekund. Podívejte se, jak rychle se Marleyin vozík postavil, a sledujte, jak dělá první krůčky.

Snadná přeprava a skladování

Vozík pro psy Walkin‘ Wheels lze snadno přepravovat do psího parku nebo uložit do skříně, když se nepoužívá. Tajemství spočívá v tom, že jsme vozík chytře navrhli tak, aby byl odolný a nezabíral příliš mnoho místa, takže se vejde do auta nebo kamkoli do domácnosti a přitom nezabere mnoho místa.invalidní vozík pro psy

Podrobnosti o produktu

Walkin‘ Wheels Střední / Velký zadní invalidní vozík je určen pro střední plemena psů o hmotnosti 23 až 31 kg. S podporou zadního vozíku pro psy může váš pes získat pohyb, který potřebuje, aby zůstal zdravý, obnovil svalový tonus, užíval si každodenní procházky a hrál si. Ideální pro psy s oslabenými zadními končetinami, s potížemi při chůzi, ochrnuté nebo s neurologickým onemocněním, jako je DM nebo IVDD.

 • Je nutné pouze jedno měření.
 • Plně nastavitelná výška, délka a šířka.
 • Vhodné pro psy o hmotnosti od 23 do 31 kg. (hmotnost určuje správnou velikost rámu invalidního vozíku).
 • Rám invalidního vozíku je vyroben z odolného a lehkého extrudovaného hliníku.
 • Hustá pěnová kolečka s gumovou vnější vrstvou; nepropíchnou se, snadno se čistí, do každého terénu.
 • Pro velmi aktivní psy je možné zakoupit volitelné vzduchové pneumatiky (jako jsou pneumatiky pro horská kola) s hlubším vzorkem a vyměnitelnou vnitřní duší.
 • Snadno se prodává dál, protože se dá upravit a použít na jiné psy.
 • Všechny části vozíku jsou omyvatelné; skládá se naplocho pro snadnou přepravu a skladování.
 • K dispozici vRůžová nebo Modrá
 • Obvykle se odesílá tentýž den; k dispozici je noční a mezinárodní přeprava.
 • Vhodné pro střední a velká plemena: Boxer, dalmatin, dobrman, výmarský ohař, rhodéský ridgeback, Chesapeake Bay Retriever, a další: buldok, border kolie, kokršpaněl, americký eskymácký pes, ovčák, rotvajler, skotský pes, čau-čau, kolie, husky, pitbull, německý ovčák, labradorský retrívr, boxer, dalmatin, dobrman, výmarský ohař a další.
 • Skvělý zákaznický servis pro případné následné kroky nebo dotazy.
střední vozík pro psy

ZLEPŠUJE POHYBLIVOST PSŮ

Středně velký/velký vozík poskytuje vašemu domácímu mazlíčkovi oporu zadních nohou, kterou pes potřebuje k aktivnímu a zdravému životu.

Walkin' wheels střední vozík pro psy

SCHVÁLENO VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM

Invalidní vozík Walkin‘ Wheels, doporučovaný veterinárními odborníky po celém světě, pomáhá zraněným nebo postiženým domácím zvířatům zůstat mobilní navzdory jejich omezením.

invalidní vozík pro zvířata

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ A NASTAVENÍ

Zadní invalidní vozík má odolný, lehký rám, který lze nastavit na délku, šířku a výšku, aby dokonale seděl. Snadné zapínání a vypínání usnadňuje nasazování a vystupování psa z vozíku.

Jak vybrat správnou velikost

Změřte výšku zadní nohy k podložce pod prsty, ideálně když váš mazlíček leží, jak je znázorněno na fotografii. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.

Jak vybrat správnou velikost invalidního vozíku pro psy

Výška zadní nohy
35,6 – 40,6 cm
43,2 – 50,8 cm
53,3 – 55,9 cm
58,4 – 63,5 cm

Na kvalitě záleží

Než začneme pracovat na novém produktu, ptáme se: „Existuje kvalitní a cenově dostupná verze tohoto produktu?“

Poté se provede rozsáhlá studie možností konkurence. Totéž platí pro iWalkin‘ Wheels Střední / Velký zadní invalidní vozík. Přezkoumány jsou desítky modelů.

Teprve když je jasné, že můžeme něco zlepšit, zahájíme proces vývoje. Koneckonců, navrhnout nový produkt je obrovský úkol.

Tento Walkin‘ Wheels Střední / Velký zadní invalidní vozík musel existovat.

 

Návod k montáži a použití

Pokyny pro invalidní vozík Walkin‘ Wheels

Prodloužení délky invalidního vozíku pro psy

Noha Walkin Wheels

Jak umístit svého domácího mazlíčka do vozíku Walkin‘ Wheels pro psy

Jak vyjmout domácího mazlíčka z vozíku Walkin‘ Wheels pro psy

Nastavení kroužků na nohách vozíku pro psy Walkin‘ Wheels

Posazení německého ovčáka na invalidní vozík – snadno a rychle!

Často kladené otázky

Pokyny pro invalidní vozík Walkin‘ Wheels

Prodloužení délky invalidního vozíku pro psy

Noha Walkin Wheels

Jak umístit svého domácího mazlíčka do vozíku Walkin‘ Wheels pro psy

Jak vyjmout domácího mazlíčka z vozítka Walkin‘ Wheels pro psy

Nastavení kroužků na nohách vozíku pro psy Walkin‘ Wheels

Posazení německého ovčáka na invalidní vozík – snadno a rychle!

Co je součástí Walkin‘ Wheels pro mého mazlíčka?

Nový invalidní vozík pro psy Walkin‘ Wheels je dodáván se vším, co váš mazlíček potřebuje k tomu, aby se mohl znovu postavit na nohy a chodit!

Walkin' wheels invalidní vozík pro psy

Co je v krabici?

 • 1 rám
 • 2 sady nástavců
 • 2 konektory
 • 1 sada (2) pěnových kol nebo pro pneumatiky plněné vzduchem (přidat 40 USD)
 • 1 přední postroj s rukávy
 • 1 sada kroužků na nohy Zadní podpůrné sedlo
 • 1 břišní pás
 • 2 třmeny
 • 1 návod k použití
zadní rám vozíku pro psy

Rám:

Rám je z práškově lakovaného hliníku v modré, růžové nebo kamuflážní barvě. Neohýbá se, neláme se ani nerezaví. Tvarované plastové klouby připevňují rám k nohám; 360stupňové „zuby“ drží kloub na místě. Na boku kloubu je otočná krytka s pružinou, která umožňuje kloub povolit a otočit nohy nahoru nebo dolů.

konektor pro šířku psího vozíku

Šířka konektorů: (2 konektory s běžným rámem)

Šířkový konektor spojuje levou a pravou stranu rámu. Pokud je šířka vašeho psa 5 až 9,5 palce, použijete spojku s menší šířkou; pro šířku 9 až 13,5 palce budete potřebovat delší spojku.

nástavec na invalidní vozík pro psy

Prodlužovače délky: (2 sady prodlužovačů s běžným rámem)

Nastavitelné prodlužovací nástavce spojují přední postroj s vozíkem na místě. Existují dvě různé velikosti. Pokud pes měří 9-19 palců, používají se menší nástavce. Malé nástavce jsou již k vozíku připevněny. Pokud je délka zvířete 18-25 palců, je třeba použít větší nástavce. Délka se určuje podle zadní části přední nohy k zadní části zadní nohy.

přední postroj pro psí invalidní vozík

Přední postroj

Hlava psa se nachází mezi modrým a černým popruhem. Červený řemínek vede pod předníma nohama psa a připíná se na boku postroje. Ramenní vycpávky jsou vyrobeny z neoprenu a zabraňují tomu, aby popruhy a přezky způsobovaly psovi nepohodlí. Neoprenové pohodlné návleky obepínají popruhy pro pohodlí psa. Pohodlné rukávy lze zkrátit na polovinu, pokud jsou příliš dlouhé.

kroužky na nohy pro psy na invalidním vozíku


Kroužky na nohy:

Zadní končetiny psa jsou drženy na místě pomocí kroužků na nohy nebo našeho systému zadních postrojů. Kroužky na nohy lze použít také jako zvedací popruhy, když jste mimo vozík; přebytečné popruhy lze spojit dohromady a vytvořit z nich madla na obou stranách.

kolečka pro invalidní vozík pro psy

Vzpěry a pěnová kola:

V závislosti na rozměru záhybu boku vašeho zvířete obdržíte sadu koleček připevněných ke vzpěrám. Vzpěry se zacvaknou do nohou rámu invalidního vozíku a nastaví se do potřebné výšky. Vzpěry jsou nastavitelné v rozmezí 3 palců a dodávají se ve 4 různých velikostech: 6″, 9″, 12″, & 15″. Pěnová kolečka jsou skvělá do každého terénu. Mají hustý pěnový vnitřek s vnější gumovou vrstvou. Tato kola se nepropíchnou, velmi dobře se opotřebovávají a snadno se čistí. Dostupné velikosti: 4″, 8″,12″ & 16″.

pneumatiky pro invalidní vozík pro psy

Vzpěry a pneumatiky plněné vzduchem: (volitelný upgrade)

V závislosti na rozměru záhybu boku vašeho zvířete obdržíte sadu koleček připevněných ke vzpěrám. Vzpěry se zacvaknou do nohou rámu invalidního vozíku a nastaví se do potřebné výšky. Vzpěry jsou nastavitelné v rozmezí 3 palců a dodávají se ve 4 různých velikostech: 6″, 9″, 12″, & 15″. Pneumatiky plněné vzduchem jsou volitelnou položkou pro velmi aktivní psy, lepší trakci a použití v terénu. Skvěle se hodí na turistiku po nerovném povrchu. Tyto pláště se podobají plášťům pro horská kola, mají hluboký běhoun a vyměnitelnou vnitřní duši. K dispozici za příplatek 40 USD. Dostupné velikosti: 12″ & 16″.

břišní podpora na psí invalidní vozík

Břišní pás:

Břišní pás pomůže podepřít záda vašeho psa. Použití břišního pásu není vždy nutné, ale doporučuje se u psů s dlouhými zády, u psů s nadváhou nebo starších psů, u psů se zakřivením páteře a u psů s problémy s ploténkami.

třmeny pro ochrnuté psy na invalidním vozíku

Třmeny:

Třmeny se používají k udržení nohou psa nad zemí, aby se nevlekly v důsledku ochrnutí, podvrtnutí nebo zranění nohou. Nastavitelné třmeny jsou umístěny tak, aby držely nohu v hleznu. Pokud je váš pes nepotřebuje, můžete třmeny z vozíku odstranit.

Walkin' Wheels - příručka pro invalidní vozík pro psy


Příručka:

Příručka obsahuje pokyny a tipy k sestavení a používání invalidního vozíku Walkin‘ Wheels.

sada nářadí pro invalidní vozíky pro psy


Sada nástrojů:

Sada nářadí se dodává v plastovém sáčku a obsahuje imbusový klíč a stavěcí šrouby. (Volitelné) stavěcí šrouby mohou být použity k utažení rámu invalidního vozíku a snížení pružnosti v závislosti na vašich preferencích.

Může můj mazlíček čůrat a kakat na vozíku?

Ano! Psí vozík je ve skutečnosti navržen tak, aby psi mohli chodit na záchod a měli potřebný pohyb. Domácí mazlíčci mohou nejen vylučovat, když používají vozík pro psy, ale vozík je k tomu také vybízí. Pes, který „nechodí“, bývá méně aktivní, což může mít vliv na vnitřní funkce jeho těla. Jakmile je pes na vozíku, stojí vzpřímeně a více se pohybuje, což podporuje správné fungování jeho těla a umožňuje mu přirozeně si ulevit.

Jak to funguje?

Domácí zvířata obou pohlaví mohou během používání vozíku volně vylučovat. Jejich zadní část je zespodu plně podepřena kroužky na zadních nohách, které jim umožňují pohodlný a přirozený stoj. Přestože si váš mazlíček nemůže na vozíku dřepnout, uleví si ve stoje.

Walkin Wheels Psí invalidní vozík Koupelnová přestávka

Fenka čůrá do Walkin' Wheels!

Jak změřím svého psa na invalidní vozík?

Je snadné určit správnou velikost invalidního vozíku Walkin‘ Wheels pro vašeho domácího mazlíčka. K výběru správné velikosti invalidního vozíku pro vašeho domácího mazlíčka stačí jedno jednoduché měření:

 1. Změřte výšku zadní nohy po podložku pod prsty, ideálně když zvíře leží. Nohu netahejte pevně, nechte jí přirozený ohyb.

Může můj pes používat zadní nohy i na invalidním vozíku?

Ano, invalidní vozík pro psy poskytne domácím mazlíčkům podporu, kterou potřebují k tomu, aby mohli stát, chodit a obnovit své síly. Invalidní vozík podepírá psa, čímž mu ulehčuje od tlaku a snižuje zátěž na nohy, což mu usnadňuje chůzi. Doporučujeme vašemu psovi, aby používal zadní nohy k udržení svalové hmoty a k pohybu.Při používání vozíku bude váš pes pracovat na rozvoji svalů zadních nohou a při cvičení si vybuduje výdrž. Pes nemusí být zcela ochrnutý, aby mohl využívat invalidní vozík pro psy. Pokud jsou zadní nohy ochrnuté, třmeny zabrání jejich tahání.

Může můj pes používat Walkin‘ Wheels uvnitř domu?

Ano. Chodítko Walkin‘ Wheels je určeno k použití v interiéru i exteriéru. Pokud váš ochrnutý domácí mazlíček potřebuje řešení pro pohyb v interiéru, které lze nosit delší dobu, doporučujeme koloběžku Walkin‘ Scooter.

Může můj pes ležet s vozíkem?

Pokud máte jezevčíka nebo corgiho, může si odpočinout na polštáři nebo na posteli, protože má krátké nohy. V opačném případě se to nedoporučuje kvůli problémům se zády nebo ploténkami, které by se ležením na vozíku mohly zhoršit.

Může můj pes sedět s vozíkem?

Ne. Vozík je navržen tak, aby se NIKDY nezhroutil na nohu nebo páteř psa. Dali jsme si záležet, abychom si tím byli jisti. Vozíky jsou navrženy s pomocí veterinářů a rehabilitačních specialistů tak, aby držely psa ve vzpřímené poloze a udržovaly páteř a nohy v optimální poloze pro bezpečnost a hojení.

Účelem vozíku je navíc poskytnout psovi pohyb a volnost, aby mohl chodit ven a vykonávat své potřeby. Když je pes unavený, nikdy byste ho neměli nechávat ve vozíku.

Recenze, které jsme viděli na experimentální pružinový styl se sedací částí, nebyly pozitivní. Přestože jsme provedli mnoho výzkumů, nenašli jsme bezpečný způsob, jak by se vozík mohl se psem složit.

Jak dostanu svého psa do vozíku?

Nastupování a vystupování psa z vozíku Walkin‘ Wheels je velmi snadné. Nejprve nasaďte svému zvířeti přední postroj a položte psa na zem s vozíkem za zády. Před zvednutím bočnic a připnutím postroje k rámu vozíku zvedněte zadní nohy a umístěte je do kroužků na nohy.

Lze invalidní vozík snadno přepravovat?

Ano, Walkin‘ Wheels se velmi snadno přepravuje. Otočením kolečka na kloubovém invalidním vozíku jednoduše složíte kola a vzpěry, což usnadňuje přenášení a cestování.

Bude tento vozík rehabilitovat mého psa?

Každý pes a každé postižení jsou jedinečné, stejně jako jejich proces zotavení. U psů používajících invalidní vozík jsme zaznamenali různé stupně rehabilitace. Někteří psi se dokázali zlepšit natolik, že již vozík nepotřebovali. Zatímco je váš pes na vozíku, dostává se mu fyzické terapie, která zlepšuje jeho fyzické i duševní zdraví.

Jak zjistit, zda je vozík správně nastaven?

Pokud je vozík správně nastaven, zvíře stojí v „přirozené“ poloze. Zde je uvedeno, co je třeba zkontrolovat (viz obrázek níže):

Odpověď: Kloub v oblasti boků. Pokud byste nakreslili pomyslnou čáru od jednoho kloubu k druhému, procházela by tato čára přímo skrz boky psa, kde se kosti nohy setkávají s kostmi těla. Pokud kloub není v této poloze vyrovnaný, utáhněte popruh a/nebo upravte jeho délku. Mezi psem a černým kloubem ponechte na každé straně 1″.

B: Přední podpůrná smyčka na rameni. Smyčka na předním postroji, kterou prochází prodlužovací tyč, by měla být na rameni. Nastavte popruhy tak, aby smyčka pevně držela na rameni, a poté je připněte k vozíku.

C: Hřbet psa musí být rovný nebo vyklenutý (mírné shrbení). Na této fotografii je hřbet psa mírně prohnutý dolů. To není správné a tento pes potřebuje břišní pásek.

D: Zadní končetiny se musí dotýkat země nebo být těsně nad ní, v závislosti na zdravotním stavu zadních končetin. Pokud chce pes používat zadní nohy, dovolte mu, aby se lehce dotýkal nohama. To se často upravuje utažením popruhů, které drží postroj na rámu – tím se sedadlo psa zvedne. (Před nastavením vyjměte psa z postroje.) Pokud nelze změnit výšku sedačky, prodlužte vzpěry nohou. Pokud nohy táhnou, zvažte boty. Třmeny použijte, pokud pes nemůže používat zadní nohy nebo tlapky táhne po zemi.

E: Vodorovný nástavec musí být v rovině.

jak určit velikost invalidního vozíku pro psy

Jaký je rozdíl mezi pěnovými a vzduchovými pneumatikami?

Pěnová kolečka jsou skvělá pro všechny terény. Mají hustý pěnový vnitřek s vnější gumovou vrstvou. Tato kola se nepropíchnou, velmi dobře se opotřebovávají a snadno se čistí.

Vzduchové pneumatiky jsou určeny pro velmi aktivní psy, kteří rádi chodí po nerovném povrchu. Tyto pneumatiky se podobají pneumatikám pro horská kola. Mají pěkný hluboký běhoun a vyměnitelnou vnitřní duši (občas je třeba ji naplnit vzduchem). Za sadu se platí příplatek 40,00 USD.

Jaké jsou zásady vracení zboží?

Naším záměrem je, aby každý uživatel vozíku Walkin‘ Wheels byl se svým vozíkem spokojený. Pokud se vyskytnou problémy, zavolejte nám. Často můžeme pomoci jednoduchým nastavením. Klikněte zde pro úplné zásady vracení zboží.

Zpracování objednávky/dodací lhůta

Chcete, aby si váš pes co nejdříve hrál a žil šťastnějším životem. Proto vaši objednávku vyřídíme nejpozději následující pracovní den. Vybranou variantu s vámi telefonicky zkontrolujeme, abychom předešli zaslání špatné kombinace velikostí.
Všechny varianty nemáme skladem. Z tohoto důvodu mohou být dodací lhůty až 5 týdnů.

Hmotnost -
Rozměry 71 × 54 × 35 cm
Velikost

35,6 – 40,6 cm, 43,2 – 50,8 cm, 53,3 – 55,9 cm, 58,4 – 63,5 cm

Barva

Modrá, Růžová